SkyShowtime w końcu uzupełniło ofertę. Popularny serial do obejrzenia w całości! Pamiętacie go?

Platforma SkyShowtime sukcesywnie uzupełnia streamingową ofertę skierowaną do polskich widzów. Od kilku dni w ofercie usługi znajdziemy dwa pierwsze sezony fantastycznego serialu „Grimm”. Wcześniej dostępność tego tytułu w naszym kraju była mocno ograniczona.

Kolejny popularny serial dostępny w całości na SkyShowtime

Pochodzący z rodu wojowników zwanych Grimmami detektyw z Portland Nick Burkhardt chroni miasto przed magicznymi stworzeniami zwanymi Wesenami: pół-ludźmi, pół-zwierzętami – czytamy w oficjalnym opisie serii, zamieszczonym na SkyShowtime

Emisją serii kryminalnej przemieszanej z elementami dreszczowca fantasy zajęło się w 2011 roku NBC. Na przestrzeni sześciu sezonów opowiadających historię Burkhardta – granego przez Davida Giuntolliego potomka łowców pilnujących równowagi między światem ludzi i baśniowych stworzeń – serial stał się jednym z hitów amerykańskiej stacji. Obok ponad 120 wyprodukowanych odcinków jego sukces pociągnął za sobą szereg komiksów na motywach serii. W 2013 i 2014 roku debiutowały też dwie powieści rozgrywające się w świecie „Grimm”. Ostatni odcinek serialu premierował sześć lat temu.

Uwaga! Trwa właśnie promocja na dostęp do platformy SkyShowtime. Za miesięczny dostęp możecie zapłacić 14,99 zł zamiast 24,99 zł. Informacje o promocji znajdziecie na dedykowanej stronie w serwisie SkyShowtime. Z obniżki możecie skorzystać tylko do 30 września 2023 do godziny 23:59!

Koniecznie sprawdź też:

Wszystkie sezony „Grimm” w końcu dostępne. Na SkyShowtime trafiły brakujące odcinki

Grimm wszystkie sezony SkyShowtime.JPG

W Polsce serial stworzony przez Stephena Carpentera, Davida Greenwalta i Jima Koufa można było oglądać w ramach emisji na kanałach Canal+, a w 2015 roku – na TVP2. Dopiero na początku tego roku produkcja zasiliła rodzimą ofertę streamingową, choć i tak nie w całości

W lutym – wraz ze startem SkyShowtime na terenie naszego kraju – widzowie otrzymali dostęp do czterech ostatnich sezonów „Grimm”. Teraz, po pół roku oczekiwania, streamer zdecydował się uzupełnić ofertę i dodać do swojego katalogu brakujące dwa sezony (łącznie 44 odcinki). Jeżeli zatem jesteście zainteresowani produkcją NBC, nadszedł idealny moment, by ją ostatecznie nadrobić.

Obok Giuntoliego, główne role w serialu zagrali Russell Hornsby, Bitsie Tulloch, Silas Weir Mitchell, Sasha Roiz, Bree Turner oraz Reggie Lee.

imgsst_affiliates_750x200_pl-1692702657328.jpg

źródło: SkyShowtime / zdj. NBC