Arkadiusz Jakubik podbije Netfliksa? Zapowiedź mocnego serialu na podstawie powieści Żulczyka

Netflix nie przestaje stawiać na polskie produkcje oryginalne! Najnowszą z nich będzie serialowa ekranizacja kolejnej powieści Jakuba Żulczyka. Uwagę widzów mają przyciągnąć Arkadiusz Jakubik i Jakub Sierenberg w historii o wewnętrznych zmaganiach i odkupieniu. Tak zapowiada się „Informacja zwrotna”.

Arkadiusz Jakubik rusza na podbój Netfliksa

Głównym bohaterem serialu jest uzależniony od alkoholu były muzyk rockowy, który wyrusza w szaloną podróż w najciemniejsze zakamarki Warszawy i ludzkiej psychiki, aby odnaleźć swojego zaginionego syna. W roli Marcina Kani widzowie zobaczą Arkadiusza Jakubika, natomiast jego syna Piotrka zagrał Jakub Sierenberg.

Serial zadebiutuje na platformie Netflix już w listopadzie. Produkcja powstała na podstawie powieści Jakuba Żulczyka pod tym samym tytułem. Wyreżyserowaniem serialu zajął się Leszek Dawid, a autorem scenariusza jest Kacper Wysocki.

Ostatnio Netflix coraz mocniej stawia na tworzenie seriali bazujących na książkach Jakuba Żulczyka. W lipcu ogłoszono, że rozpoczynają się prace nad kolejną taką produkcją, bazującą tym razem na powieści „Wzgórze psów”.

Koniecznie sprawdź też:

zdj. Netflix / Robert Pałka