Elizabeth Olsen mogła zostać przerażającym upiorem. Wygląd Scarlet Witch przyprawia o dreszcze!

Elizabeth Olsen zniknęła z filmowo-serialowego uniwersum Marvela i wygląda na to, że szybko do niego nie wróci. Pozostaje nam zatem eksplorowanie jej wcześniejszych występów, a pojawiła się ku temu świetna okazja. Do sieci wyciekły właśnie nowe grafiki koncepcyjne do drugiego filmu o przygodach Doktora Strange'a, w którym to Scarlet Witch pojawiła się po raz ostatni. Okazuje się, że bohaterka Olsen mogła pojawić się na ekranie w znacznie bardziej przerażającej formie przypominającej upiorną wersję demona.  Elizabeth Olesen mogła zostać przerażającym upiorem. Wygląd Scarlet Witch przyprawia o dreszcze!

Scarlet Witch mogła wyglądać jak upiór. Nowa grafika ujawniona

Z najnowszych doniesień zza kulis dowiadujemy się, że w filmie „Doktor Strange w multiwersum obłędu” mogliśmy zobaczyć nieco inne podejście do tego, jak pod wpływem ciemnej mocy z księgi Darkhold zmienia się zewnętrzny wygląd Scarlet Witch. Bohaterka była zdeterminowana do tego, aby za wszelką cenę odzyskać swoje dzieci po tym, jak straciła je pod koniec serialu „WandaVision”. Sięgnęła więc po moc Darkhold i przeszła na ciemną stronę magii, a następnie wyruszyła po multiwersum w poszukiwaniu swoich dzieci z innego świata – po drodze zamordowała z zimną krwią członków grupy Illuminati z Ziemi-838 z zimną krwią. Ostatecznie Scarlet Witch otrząsnęła się z mrocznego amoku i zniszczyła wszystkie egzemplarze Darkhold, co miała pozornie przypłacić swoim życiem. Wielu fanów uważa jednak, że bohaterka Elizabeth Olsen powróci do Marvela, chociaż sama aktorka mówiła ostatnio, że chce też skupiać się na innych filmowych projektach i nie jest jej spieszno do ponownego wcielenia się w Wandę.

Podczas gdy fani zastanawiają się nad przyszłością Scarlet Witch do sieci trafiła nowa grafika koncepcyjna z filmu „Doktor Strange w multiwersum obłędu”, która pokazuje, jak mogła wyglądać w nim bohaterka grana przez Olsen. Ten konkretny pomysł na ukazanie mrocznego wizerunku Wandy zakładał, że jej korona, którą zyskała po przemianie w Scarlet Witch zrosła się z jej ciałem i powoli doprowadzała do jej przemiany w upiornego demona. Chcielibyście zobaczyć Elizabeth Olsen w takiej wersji Scarlet Witch? Dajcie znać w komentarzu.

Koniecznie sprawdź też:

 

 

zdj. Marvel