Figura woskowa Dwayne'a Johnsona poprawiona. Aktor zwracał uwagę na zły kolor skóry

W ostatnich dniach głośno zrobiło się o francuskim muzeum figur woskowych. Wszystko za sprawą nowej figury Dwayne'a Johnsona, która wzbudziła kontrowersje wśród odwiedzających, a ostatecznie odniósł się do nich nawet sam zainteresowany – poszło przede wszystkim o nieodpowiedni kolor skóry. Muzeum Grevin szybko zareagowało na krytykę i poinformowało właśnie, że poprawiło woskowy wizerunek popularnego The Rocka.

Francuskie muzeum poprawia figurę woskową Dwayne'a Johnsona

Kilka dni temu figura woskowa popularnego aktora Dwayne'a Johnsona dołączyła do wielu atrakcji Muzeum Grevin w Paryżu. Odwiedzający szybko dostrzegli jednak, że eksponat nie do końca można nazwać wiernym odbiciem wizerunku popularnego gwiazdora. O ile twórcom nie można było odmówić dbałości o detale takie jak wierne odwzorowanie tatuaży Johnsona, o tyle gorzej poszło z naturalnością twarzy, a przede wszystkim oddaniem wiernego koloru skóry byłego zapaśnika. Sprawa szybko nabrała rozgłosu w mediach społecznościowych, aż w końcu odniósł się do niej sam zainteresowany. Johnson przyznał w mediach społecznościowych, że rzeczywiście on też dostrzega kilka niedociągnięć, a największym z nich jest właśnie zbyt jasny odcień koloru skóry. Aktor okazał jednak zrozumienie dla twórców i zaapelował o poprawę figury, zapowiadając jednocześnie, że kiedyś na pewno odwiedzi muzeum w Paryżu, aby napić się z samym sobą.

„Mój zespół skontaktuje się z naszymi przyjaciółmi z Muzeum Grevina w Paryżu, abyśmy mogli popracować nad ulepszeniem mojej figury woskowej, uzupełniając ją o kilka ważnych szczegółów i ulepszeń: poczynając od koloru mojej skóry. Następnym razem, gdy będę w Paryżu, wpadnę tam i napiję się sam ze sobą” – przekonywał na Instagramie.

Przedstawiciele muzeum szybko odnieśli się do zamieszania i przyznali racje odwiedzającym oraz Johnsonowi. Obiecali też szybką poprawę wpadki. Po kilku dniach figura doczekała się właśnie pierwszej aktualizacji – wyraźnej poprawie uległ przede wszystkim kolor skóry.

Koniecznie sprawdź też inne wiadomości o filmach i serialach:

 

zdj. Xavier Collin / depositphotos