„Eternals” z polską wersją językową na Disney+. Film Marvela w 4K z dubbingiem i napisami

Na platformę Disney+ zawitał dzisiaj kolejny z kinowych hitów Marvela. Produkcja „Eternals” wyreżyserowana przez Chloé Zhao dostępna jest także w polskiej wersji językowej.

Najnowsza kinowa premiera Marvela pod tytułem „Eternals”, która debiutowała na dużym ekranie na początku listopada i był trzecią z tegorocznych premier MCU doczekała się premiery w serwisie Disney+. Po finansowym sukcesie filmu „Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni” studio Disney zrezygnowało z hybrydowej dystrybucji, która pozwalała widzom serwisu Disney+ cieszyć się dostępem do filmów w dniu kinowej premiery i zdecydowało, że pozostałe premier 2021 roku będą debiutowały na początku wyłącznie na dużym ekranie. Taktyka ta przyniosła filmowi „Eternals” wpływy przekraczające 401 mln dolarów i pozwoliła na zajęcie 10 miejsce w globalnym rankingu. Tymczasem film „Czarna Wdowa” debiutujący równocześnie w kinach i na Disney+ zebrał od widzów 379 mln dolarów.

Sprawdź też: O co chodziło w „Eternals”? Chloe Zhao spieszy z odpowiedzią.

Od 12 stycznia kosmiczne widowisko Marvela dostępne jest już dla widzów serwisu Disney+ w ramach regularnej oferty bez dodatkowych opłat. Film „Eternals” doczekał się wersji w rozdzielczości 4K z systemem obrazu Dolby Vision i oryginalną ścieżką dźwiękową w formacie Dolby Atmos. W dniu premiery udostępniono też wersję w formacie IMAX. Warto dodać, że produkcja otrzymała także polskie tłumaczenie. Na rynku amerykańskim film „Eternals” dostępny jest z polskimi napisami, a na większości pozostałych rynków zagranicznych dodatkowo udostępniono także wersję z polskim dubbingiem.

Przypomnijmy, że film trafi na płyty DVD, Blu-ray i 4K UHD już 15 lutego. Obok standardowego wydania w plastikowym opakowaniu pojawią się także edycje specjalne na czele z limitowanym steelbookiem.

zdj. Disney