Jak olbrzymia będzie nowa Godzilla? To będzie jeden z najdłuższych filmów franczyzy

Jesień będzie dobrym czasem dla fanów ekranowej demolki w wykonaniu Godzilli. Kultowy potwór wróci już za chwilę na ekrany kin, aby ponownie siać kompletne zniszczenie. Jak olbrzymia będzie nowa wersja Godzilli i jak długi będzie film zatytułowany „Godzilla Minus One”? Mamy nowe spojrzenie na rozmiar potwora i konkretne informacje dotyczące czasu trwania produkcji.

Godzilla wróci dosłownie w wielkim stylu. Plakaty i czas trwania „Godzilla Minus One

Wielkimi krokami zbliżamy się do wyczekiwanej przez fanów potworów filmu „Godzilla Minus One”. Studio Toho postanowiło podkręcić atmosferę wokół swojego nowego projektu i zaprezentowało nam nowe materiały promocyjne dające nam nowe spojrzenie na gigantycznego potwora, który w listopadzie będzie siał spustoszenie w Japonii. Nowe plakaty promocyjne powstały we współpracy z Uniwersytetem Kwansei Gakuin i pozwalają nam ocenić, jak potężna będzie nowa wersja Godzilli, której wygląd wzorowany był na tym pokazanym w debiutanckiej produkcji z 1954 roku.

Otrzymaliśmy też informację na temat długości filmu „Godzilla Minus One”. Okazuje się, że produkcja będzie trwała 125 minut, co czyni ją jedną z najdłuższych filmowych przygód Godzilli. Tylko dwa filmy trwały dłużej: „Godzilla: Król Potworów” z 2019 roku (2 godziny i 12 minut) oraz „Godzilla” z 1998 roku (2 godziny i 19 minut). Film, który do własnego scenariusza wyreżyserował Takashi Yamazaki zabierze nas do powojennej Japonii i pokaże, jak wielkim zagrożeniem może być tytułowy potwór. Premierę wyznaczono w Japonii na 3 listopada, ale film doczeka się też amerykańskiej premiery, która przypadnie na 1 grudnia.

Koniecznie sprawdź też:

godzilla minus one plakat (1).jpg

godzilla minus one plakat (2).jpg

godzilla minus one plakt (3).jpg

zdj. TOHO