HBO Max ma dla Was świeżutką premierę! Idealna na seans w pochmurny dzień

Szukacie filmowej propozycji na seans, który odciągnie Was nieco od pojawiającej się coraz częściej za oknem szarugi? Z godną uwagi propozycją przychodzi platforma HBO Max. Do oferty serwisu trafił właśnie film „Mężczyzna imieniem Otto” z Tomem Hanksem w roli głównej, który jeszcze na początku roku gościł w naszych kinach.

Nowy film z Tomem Hanksem trafił na HBO Max

Pod koniec stycznia w polskich kinach pojawił się film „Mężczyzna imieniem Otto”. Najnowsza produkcja z Tomem Hanksem w roli głównej została bardzo ciepło przyjęta przez widzów i w serwisie Rotten Tomatoes pozytywnie oceniło go aż 97% głosujących, a średnia ocena wynosi imponujące 4,7 w pięciostopniowej skali.

Film wyreżyserowany przez Marca Forstera („Krzysiu, gdzie jesteś?”, „World War Z”) jest  już drugą adaptacją bestsellerowej powieści, Fredrika BackmanaMężczyzna imieniem Ove”. Pierwszy film będący szwedzką produkcją z 2015 roku w reżyserii Hannesa Holma był nominowany do Oscara. Produkcja właśnie trafiła na platformę HBO Max i możecie obejrzeć ją z polskim lektorem lub w oryginalnej wersji dźwiękowej z napisami.

Otto Anderson (Tom Hanks) nie widzi już celu w swoim życiu po stracie żony. Jest gotów skończyć z tym wszystkim, ale jego plany zostają przerwane, gdy do domu obok wprowadza się młoda, pełna życia rodzina, a szczególnie bystra Marisol – rzuca mu wyzwanie, aby spojrzeć na życie inaczej, co prowadzi do przyjaźni, która zmienia jego świat. Zabawna historia o miłości, stracie i życiu, pokazuje, że rodzinę można czasem znaleźć w najbardziej nieoczekiwanych sytuacjach.

Koniecznie sprawdź też:

zdj. HBO Max