„Indiana Jones i Artefakt przeznaczenia” trafi do VOD jeszcze w tym miesiącu!

Jeszcze w te wakacje do cyfrowej dystrybucji trafi finałowa odsłona kultowego cyklu przygodowego z Harrisonem Fordem w tytułowej roli. Do premiery filmu „Indiana Jonesa i Artefakt przeznaczenia” w serwisach VOD dojdzie niecałe dwa miesiące po debiucie kinowym. Kiedy dokładnie?

Indy powraca po raz piąty. Premiera na VOD jeszcze w te wakacje. Co z Disney+

Disney poinformował, że „Artefakt przeznaczenia”, który stanowił jedno z większych finansowych rozczarowań tego roku, spróbuje pozyskać uwagę nowych i powracających widzów jeszcze w tym miesiącu. Premiera w cyfrowych serwisach została zaplanowana dokładnie na 29 sierpnia, ale data ta dotyczy przede wszystkim rynku amerykańskiego. Nie potwierdzono jeszcze, kiedy okazję do obejrzenia produkcji otrzymają polscy widzowie, aczkolwiek niewykluczone, że nastąpi to z opóźnieniem względem premiery w USA. Z kolei data premiery filmu na fizycznym nośniku nie została jeszcze ujawniona przez wytwórnię.

Koniecznie sprawdź też:

Dodajmy też, że na chwilę obecną nie ma informacji o terminie premiery piątego „Indiany Jonesa” na Disney+. Wskazówkę mogą stanowić jednak poprzednie widowiska tej wytwórni. Filmy „Strażnicy Galaktyki 3” i „Ant-Man i Osa: Kwantomania” potrzebowały nieco ponad trzech miesięcy, by trafić do serwisu streamingowego. Najdłużej widzowie musieli czekać na „Avatara: Istotę wody”, któremu dotarcie na platformę Disneya zajęło aż 170 dni (premiera kinowa odbyła się w grudniu ubiegłego roku, zaś do streamingu film trafił dopiero w czerwcu), aczkolwiek w tym przypadku zaważyła długa obecność widowiska Jamesa Camerona w globalnych kinach.

Źródło: Media Play News  zdj. Disney