Johnny Depp i Amber Heard rządzą na Netflix. Serial o ich procesie momentalnie stał się TOP 1!

Od zakończenia jednego z najgłośniejszych procesów w historii show-biznesu minął już ponad rok, ale sprawaJohnny'ego Deppa i Amber Heard nadal pozostaje wyjątkowo głośnym tematem dyskusji w sieci i właśnie rozgrzała do czerwoności platformę Netflix.

Serial „Depp kontra Heard” podbił Netfliksa. Dokument numerem 1 na platformie

Od środy na platformie Netflix możecie oglądać trzyczęściowy dokument o zeszłorocznym procesie z udziałem Johnny'ego Deppa i Amber Heard, którym przez kilka tygodni żył niemal cały internet. O tym, jak głośna była to sprawa i jakim po roku cieszy się zainteresowaniem, niech świadczy fakt, że produkcja „Depp kontra Heard” momentalnie stała się najpopularniejszym serialem na platformie Netflix. Serial od premiery utrzymuje się w Polsce na szczycie zestawienia i nie straszne mu wcale takie nowości w katalogu serwisu jak „Zabić ból”, „Gracze” od HBO, „Doskonała historia”, czy też „Wiedźmin”.

top 10 seriali na Netflix 19 sierpnia-min.jpg

Koniecznie sprawdź też:

Opinia publiczna kontra fakty. Netflix przygląda się procesowi Depp vs Heard

Serial przygotowany dla platformy Netflix określono jako produkcję, która chce dokonać analizy samego procesu, i tego, jak był on odbierany w mediach społecznościowych. Twórcy zaprezentują widzom, zeznania obu stron, skonfrontują je z faktami oraz przyjrzą się temu, jak cała sprawa była na żywo komentowana przez obserwatorów i widzów na całym świecie.

Reżyserka Emmie Cooper podkreślała, że przyświecał jej przede wszystkim cel przedstawienia neutralnego obrazu tego, co dzieje się, gdy sąd opinii publicznej zaczyna przesłaniać rzeczywistość. Prócz wykorzystania ok. 200 godzin transmitowanego na żywo procesu, filmowcy posłużyli się również licznymi materiałami od internetowych komentatorów m.in. z TikToka czy Twittera. 

zdj. Tuukka Jantti / Depositphotos