SkyShowtime stawia na Kevina Costnera. Dwa klasyki z gwiazdorem uzupełniają ofertę!

Jedną z najpopularniejszych produkcji dostępnych w serwisie SkyShowtime jest serial „Yellowstone”, który Kevin Costner ponownie stał się rozpoznawalną i docenianą gwiazdą ekranu. Produkcje z aktorem odnoszącym największe sukcesy w latach 80. i 90. ubiegłego wieku nie należą do najlepiej dostępnych w streamingu, dlatego warto odnotować, że dwie z nich właśnie trafiły do oferty platformy SkyShowtime.

Dwa filmy z Kevinem Costnerem trafiły na SkyShowtime

SkyShowtime przygotowała miłą niespodziankę dla fanów Kevina Costnera. Do oferty trafiły właśnie dwa filmy z tym legendarnym aktorem, których nie znajdziecie w Polsce na innych platformach streamingowych. Są to „Gra o miłość” i „Pole marzeń” i obydwa są świetnymi propozycjami nie tylko dla fanów aktora, ale też dla miłośników baseballu.

W pierwszym z nich Costner wciela się w postać Billy'ego Chapela, doświadczonego baseballowego asa, który staje w obliczu wielkich zmian w swoim życiu. Zawodowy sukces i osobiste wyzwania łączą się w tej niezwykłej historii wyreżyserowanej przez Sama Raimiego w 1999 roku.

Drugi z tytułów to jeden z najpopularniejszych filmów w karierze Costnera. W „Polu marzeń” aktor wcielił się Reya Kinsellya, farmera, który decyduje się przemienić swoje pole kukurydzy w boisko baseballowe dla legendarnych zawodników. To historia o pasji, marzeniach i magii sportu, która dotyka serca każdego widza. Oprócz dwóch dodanych właśnie produkcji z Costnerem w ofercie platformy znajdują się także filmy „Wodny świat”, „Nietykalni” oraz „Jack Ryan: Teoria Chaosu”.

Koniecznie sprawdź też:

 

zdj. SkyShowtime