Kolejne seriale Cartoon Network sprzedane na Netfllix! Jednego od dawna brakowało na HBO Max!

Wejście platformy HBO Max do Polski rozczarowało wielu widzów pod względem obecności w katalogu serwisu klasycznych animacji znanych z anteny Cartoon Network. Niektórzy oczekiwali, że takie produkcje jak chociażby Laboratorium Dextera czy Johnny Bravo staną się dostępne w streamingu, ale nic takiego nie miało miejsca, a oferta serwisu Warnera świeciła pod tym względem pustkami. Wygląda na to, że klasyczne animacje prędzej trafią na platformę Netflix, która zaplanowała właśnie premierę kolejnych dwóch tytułów.

Na to czekało wielu fanów DC. Animowana „Liga Sprawiedliwych trafi na Netflix

Jak już informowaliśmy na Filmożercach od dzisiaj na platformie Netflix możecie oglądać dwa pierwsze sezony „Atomówek” oraz trzy debiutanckie serie produkcji „Ben 10”. Obydwa seriale nie były do tej pory dostępne dla widzów HBO Max i wygląda na to, że tego typu polityka Warnera polegająca na sprzedawaniu konkurencji swoich klasycznych kreskówek będzie nadal kontynuowana. W październiku do oferty serwisu dołączą dwie kultowe produkcje z kanału Cartoon Network: Liga Sprawiedliwych i Zwyczajny serial. Pierwszy z nich nie były dotąd dostępne na HBO Max. Drugi znajduje się obecnie w katalogu serwisu.

Liga Sprawiedliwych opowiada o przygodach najsłynniejszych superbohaterów z komiksów DC Comics. W skład Ligi wchodzą m.in. Superman, Batman, Wonder Woman, Flash, Zielona Latarnia i Hawkgirl. Na serial złożyły się dwa sezony i łącznie 52 odcinki. Na Netflixie będzie można obejrzeć je od 24 października. Na antenie stacji Cartoon Network serial emitowano w latach 2001-2004.

Zwyczajny serial to z kolei komediowa produkcja śledząca perypetie dwóch najlepszych przyjaciół: niebieskiej sójki Mordechaja i hiperaktywnego szopa Rigby’ego. Pracują oni jako ogrodnicy w parku, gdzie często wpadają w absurdalne i niebezpieczne sytuacje. Serial emitowany był w Polsce od 2011 roku i liczy sobie aż osiem sezonów i 261 odcinków. Na Netfliksie ma pojawić się 23 października.

Koniecznie sprawdź też:

zdj. Vadim Rysev / depositphotos / Cartoon Network