Kolejny serial HBO trafi na antenę TVN! To hitowa produkcja z Nicole Kidman

Kolejny oryginalny serial HBO trafi na antenę kanału TVN. Jeszcze w październiku rozpocznie się emisja popularnej i nagradzanej produkcji „Od nowa”, w której główne role zagrali Nicole Kidman oraz Hugh Grant.

Kolejny serial HBO zostanie pokazany na antenie TVN

Mamy kolejny efekt współpracy pomiędzy HBO i stacją TVN. W październiku na antenę popularnej stacji zawita miniserial „Od nowa” debiutujący w streamingu i na kanale HBO pod koniec 2020 roku. Wcześniej widzowie stacji TVN i TVN7 mieli okazję obejrzeć między innymi pierwszy sezon kultowej „Sukcesji”, a także produkcje „Wataha”, „Czarnobyl” oraz „Ślepnąc od świateł”. „Cieszę się, że TVN po raz kolejny może zaoferować swoim widzom mini serial produkcji HBO Original i to z tak doborową obsadą. Chcemy regularnie urozmaicać naszą ofertę programową o kontent premium z platform streamingowych TVN WBD” – powiedziała Lidia Kazen, Dyrektor kanału TVN.

Konicznie sprawdź też:

O czym jest serial „Od nowa”?

Odnosząca sukcesy terapeutka Grace Fraser (Nicole Kidman) mieszka w Nowym Jorku z mężem Jonathanem (Hugh Grant) oraz uczęszczającym do elitarnej prywatnej szkoły synem (Noah Jupe). Ich z pozoru idealne życie z dnia na dzień wywraca się do góry nogami za sprawą gwałtownej śmierci w ich otoczeniu. Grace, nagle pozostawiona sama sobie, konfrontuje się z narastającą w jej w życiu katastrofą, która na dodatek ma charakter publiczny. Przerażona sytuacją, musi porzucić dotychczasowe życie i zbudować swój świat od nowa – dla siebie i swojego syna.

Za stworzenie serialu odpowiadają David E. Kelley i reżyserka Susanne Bier. W obsadzie produkcji oprócz wspomnianych gwiazd są także: Edgar Ramírez, Ismael Cruz Cordova oraz Donald Sutherland. Emisja pierwszego odcinka serialu „Od nowa” będzie miała miejsce już 22 października o godz. 23:45 na antenie stacji TVN.

 

zdj.