Najlepszy film sci-fi tego roku? Sztuczna inteligencja i zagłada ludzkości w ostatnim zwiastunie „Twórcy”!

Zostały już tylko dwa tygodnie do premiery jedno z najlepiej zapowiadających się filmów science fiction od lat! Zobaczcie finałowy zwiastun „Twórcy”, najnowszego widowiska od Garetha Edwardsa, twórcy „Łotra 1” i „Strefy X”. Główną gwiazdą produkcji, w której w centrum historii znajduje się zagrażająca ludzkości sztuczna inteligencja, zagrał John David Washington.

John David Washington w roli życia? Zwiastun „Twórcy” obiecuje kinowy hit!

Podczas wojny toczącej się pomiędzy ludźmi a siłami AI, były agend służb specjalnych zostaje zrekrutowany do zlikwidowania nieuchwytnego architekta technologii. Twórca wynalazł broń, która może przyczynić się do zakończenia wojny, ale też niesie niebezpieczeństwo dla całej ludzkości. Joshua wraz z zespołem docierają do miejsca, gdzie odkrywają, że bronią będącą zagrożeniem dla świata, którą mieli zniszczyć, jest sztuczna inteligencja w postaci małego dziecka.

W filmie oprócz Johna Davida Washingtona („Tenet”) zagrali także: Gemma Chan („Eternals”), Allison Janney („Mamuśka”), Ken Watanabe (który zastąpił przymierzanego wcześniej do tej samej roli Benedicta Wonga), Ralph Ineson („Czarownica”) i Sturgill Simpson („Truposze nie umierają”). Do polskich kin „Twórca” wejdzie już 29 września 2023 roku.

Koniecznie sprawdź też:

zdj. 20th Century Studios