Najlepszy serial Apple TV+ wróci w tym roku! Zapowiedź 4. sezonu „For All Mankind”

To już pewne! Jeden z najlepiej ocenianych seriali od platformy Apple TV+ powróci jeszcze w tym roku! Potwierdzono, że czwarty sezon uwielbianej przez widzów produkcji „For All Mankind”  zadebiutuje w listopadzie! Zobaczcie pierwszą zapowiedź.

Czwarty sezon „For All Mankind”. Co wiemy?

Serial „For All Mankind” to jedna z najciekawszych propozycji Apple TV+, która przedstawia alternatywną historię wyścigu kosmicznego. W tej wersji to Związek Radziecki jako pierwszy wysłał człowieka na Księżyc, co zmusiło USA do podjęcia nowych wyzwań i dalszej eksploracji kosmosu. W czwartym sezonie geopolityczna, a teraz to już kosmiczna, rywalizacja wskoczy na kolejny poziom. Oto co wiemy o nadchodzącej serii.

Kiedy i gdzie akcja rozegra się akcja czwartego sezonu For All Mankind?

Przypomnijmy, że akcja serialu pierwotnie osadzona była w 1969 roku, a następnie na początku drugiego sezonu zobaczyliśmy przeskok do 1983 roku. Trzecia seria rozpoczęła się w latach 90. i tradycja przeskoku w czasie zostanie utrzymana także w kolejnej serii. Jak zapowiedział Matt Wolpert, jeden z twórców serialu, ponownie zmienimy dekadę i w czwartym sezonie znajdziemy się już w XXI wieku. Akcja osadzona będzie co najmniej osiem lat po poruszającym zakończeniu sezonu trzeciego.

Koniecznie sprawdź też:

Kto wraca, a kto dołącza w obsadzie 4. sezonu For All Mankind?

W nowym sezonie ponownie spotkamy się z głównymi bohaterami, Edem, w którego wciela się Joel Kinnaman, oraz Danielle, graną przez Krys Marshall. Choć minęło sporo czasu, wciąż są aktywni w badaniach kosmosu. Jednak wielką tajemnicą pozostaje, co w międzyczasie działo się z postacią Margo, którą gra Wrenn Schmidt, i jak wygląda jej sytuacja w Moskwie.

Do składu aktorskiego, który przetrwał poprzedni sezon, dołączają w sezonie czwartym nowe postacie. Daniel Stern („Kevin sam w domu”) wciela się w postać Eli Hobsona, nowego administratora NASA. Natomiast Tyner Rushing, znana z „The Terminal List” zagra Samanthę, pracowniczkę na Marsie. Svetlana Efremova, znana z „The Americans” wcieli się w postać Iriny Morozovej, wysokiej rangi rosyjską urzędniczkę. Toby Kebbell, którego mogliśmy oglądać w „Servant” zagra Milesa, byłego pracownika naftowego, który poszukuje nowej pracy na Marsie.

Kiedy premiera czwartego sezonu „For All Mankind”?

Data premiery czwartego sezonu „For All Mankind”  została wyznaczona na 10 listopada. Zdjęcia do nowej serii rozpoczęły się we wrześniu 2021 roku i trwały do marca 2022 roku. Oczekując na premierę, możecie obejrzeć zwiastun nowego sezonu i poczuć klimat kosmicznej przygody.

zdj. Apple TV+