Najwięksi wrogowie zostają sojusznikami – nowe zdjęcia z „Aquamana”. Amber Heard nadal nieobecna!

W czwartek zobaczymy nareszcie pierwszy zwiastun superbohaterskiego widowiska „Aquaman i Zaginione Królestwo”. Zanim jednak do tego dojdzie, to możemy przyjrzeć się głównym bohaterom produkcji na nowych zdjęciach. Zobaczycie na nich Aquamana, jego dawnego przeciwnika, który stanie się sojusznikiem superbohatera oraz jego największego wroga wręcz kipiącego od żądzy zemsty. Na razie produkcja promowana jest cały czas bez udziału Amber Heard.

Bracia kontra pradawne zło – tak zapowiada się nowy „Aquaman

Pierwszy zwiastun filmu „Aquaman i Zaginione Królestwo” zostanie pokazany po wielu miesiącach zwłoki już jutro, a tymczasem musimy zadowolić się nowymi zdjęciami z kontynuacji kasowej superprodukcji Jamesa Wana. Widzimy na nich Arthura Curry'ego (Jason Momoa), który połączy siły ze swoim przyrodnim bratem Ormem (Patrick Wilson). W pierwszym filmie obaj byli zaciekłymi przeciwnikami, ale tym razem zostaną zmuszeni do zawarcia sojuszu, by stawić czoła wspólnemu zagrożeniu.

 „Zmuszeni są do współpracy, ale nie mają ochoty na działanie razem” – zapowiada producent i zarządzający DC Studios, Peter Safran. „W filmie będzie sporo humoru, będzie go znacznie więcej niż w pierwszej części”. W poprzednich zapowiedziach film określany był jako kumpelska komedia. Nie będzie jednak aż tak wesoło, bo na drodze braci stanie potężny i żądny zemsty przeciwnik, złowroga Czarna Manta. W tej roli jeszcze raz pojawi się Yahya Abdul-Mateen II. Tym razem jego bohater będzie znacznie potężniejszy dzięki Czarnemu Trójząbowi, który umożliwi mu kontrolowanie pradawnej mrocznej siły.

Koniecznie sprawdź też:

aquaman i zaginione krolestwo (1).jpg

aquaman i zaginione krolestwo (2).jpg

źródło: ew.com / zdj. Warner Bros.