Nieziemska dawka nostalgii w streamingu! Serialowy klasyk nad klasykami trafił na SkyShowtime

Platforma SkyShowtime ponownie mocno zaskoczyła widzów i dodała do swojej oferty kolejną legendarną produkcję telewizyjną. W serwisie możemy oglądać jeden z najpopularniejszych amerykańskich seriali emitowanych w polskiej telewizji w latach 90. ubiegłego wieku. Co powiecie na kolejną podróż z „Nieustraszonym”?! Na platformę trafiło też kilka innych serialowych klasyków.

„Nieustraszony” wraca na ekrany! Kultowe seriale dostępne na SkyShowtime

Jeśli wychowaliście się w latach 90. ubiegłego wieku to zapewne mieliście okazję przeżyć kilka niesamowitych przygód u boku Davida Hasselhoffa przy okazji emisji serialu „Nieustraszony”. Chcielibyście wrócić do jednej z najpopularniejszych telewizyjnych produkcji waszego dzieciństwa? Nic prostszego, od 8 października na platformie SkyShowtime możecie oglądać klasyczny serial znany w Stanach Zjednoczonych pod tytułem „Knight Rider”, który zyskał status legendy telewizji.

Nieustraszony to opowieść o Michaelu Knighcie, agencie Fundacji na rzecz Prawa i Rządu, który walczy z przestępczością przy pomocy wyjątkowego partnera – super samochodu KITT (Knight Industries Two Thousand), wyposażonego w sztuczną inteligencję. Razem rozwiązują najtrudniejsze zagadki kryminalne, stawiając czoła niebezpieczeństwom i ryzykując przy tym własnym życiem.

Konicznie sprawdź też:

Nieustraszony” emitowany był w Stanach Zjednoczonych w latach 1982-1986 i doczekał się czterech sezonów oraz kilku kontynuacji i spin-offów. W Polsce produkcja emitowana była od 1995 roku na antenie stacji Polsat. Twórcą serialu był Glen A. Larson, znany również z takich hitów jak „Battlestar Galactica” czy „Magnum”. W roli głównej wystąpił David Hasselhoff, który właśnie dzięki tej roli stał się rozpoznawalną na całym świecie gwiazdą. W pozostałych rolach zagrali m.in. Edward Mulhare, Patricia McPherson, Rebecca Holden i Peter Parros. Głosu KITTowi użyczył William Daniels, a narratorem był Richard Basehart.

Na platformie SkyShowtime dostępny jest na razie pierwszy sezon serialu „Nieustraszony”, który składa się z 22 odcinków. Można go oglądać z polskim lektorem lub napisami. Dodajmy, że ostatnio do serwisu trafiły też pierwsze sezony innych serialowych klasyków takich jak „Drużyna A” czy „Magnum Detektyw z Hawajów”. W kolejnych tygodniach produkcje powinny być uzupełniane o następne odcinki.

zdj. SkyShowtime