Premiera drugiego sezonu „Lokiego”! O której godzinie? Jak długie będą odcinki?

Po przeszło dwóch latach przerwy na platformę Disney+ z nowymi przygodami powraca Loki! Popularny antybohater już tej nocy zawita do widzów z porcją nowych przygód w multiwersum. O której godzinie pierwszy odcinek pojawi się w Polsce i jak długie będą epizody w nowej serii? Odpowiadamy na najważniejsze pytania.

Serial „Loki” wraca. O której godzinie premiera w Polsce? Długość odcinków

Drugi sezon „Lokiego” trafi na platformę Disney+ nieco wcześniej niż pierwotnie planowano. Początkowo produkcja miała zadebiutować w streamingu 6 października, ale Marvel zdecydował się na przyspieszenie debiutu o sześć godzin, co oznacza, że w Polsce pierwszy odcinek drugiego sezonu „Lokiego” pojawi się już o godzinie 03:00 w nocy. Nowa godzina emisji zostanie utrzymana również przy kolejnych epizodach drugiej serii, których będzie łącznie sześć. Nowy sezon zaczniemy od premiery odcinka trwającego tylko 39 minut (45 z napisami), kolejne trzy odcinki będą trwały już nieco dłużej. Najdłuższym będzie epizod trzeci, który potrwa 48 minut (53 z napisami).

Harmonogram premier wszystkich odcinków drugiego sezonu „Lokiego” i ich czas trwania:

  1. Odcinek – premiera 6 października (39 minut)
  2. Odcinek – premiera 13 października (44 minuty)
  3. Odcinek – premiera 20 października (48 minut)
  4. Odcinek – premiera 27 października (45 minut)
  5. Odcinek – premiera 3 listopada
  6. Odcinek – premiera 10 listopada

Sprawdź też:

Czy pierwszy odcinek 2. sezonu „Lokiego” ma scenę po napisach?

Tak, Marvel postanowił podtrzymać swoją popularną tradycję dotyczącą umieszczania scen po napisach również w drugim sezonie „Lokiego” i możemy już potwierdzić, że pierwszy odcinek nowej serii zawiera dodatkową scenę. Znajdziecie ją po zakończeniu pierwszej części napisów i nie wdając się w spoilery, dodamy tylko, że zdecydowanie warto ją zobaczyć, bowiem odnosi się do jednej z wielu tajemnic dotyczących nowego sezonu.

Drugi sezon Lokiego rozpoczyna się po szokujących wydarzeniach z finału pierwszej serii, kiedy Loki toczy walkę o istotę Time Variance Authority. Wraz z Mobiusem, Hunterem B-15 oraz zespołem nowych i powracających postaci, Loki przemierza stale rozwijające się i coraz bardziej niebezpieczne multiwersum w poszukiwaniu Sylvie, Judge Renslayer, Miss Minutes i prawdy o tym, co tak naprawdę znaczy posiadać wolną wolę i szczytny cele.

zdj. Marvel