Czekaliście na to! Wielki serialowy HIT nareszcie trafił na SkyShowtime!

Doczekaliśmy się! Jeden z najbardziej wyczekiwanych przez polskich widzów seriali w końcu trafił do streamingu. Od dzisiaj na platformie SkyShowtime możecie oglądać serial kryminalny „Poker Face” stworzony przez Riana Johnsona, autora takich hitów jak „Na noże” czy „Glass Onion”.

Premiera serialu „Poker Face” w Polsce. Gdzie oglądać?

  • Premiera serialu „Poker Face” odbyła się 15 września na platformie SkyShowtiem.
  • W dniu premiery udostępnione zostały 2 odcinki. Następne będą emitowane co tydzień – po jednym.
  • Serial „Poker Face” możecie obejrzeć też za darmo w ramach siedmiodniowego okresu próbnego SkyShowtime

Trwa jeszcze promocja na dostęp do platformy SkyShowtime. Dzięki niej możecie zapewnić sobie oglądanie serwisu w promocyjnej cenie nawet na kolejne 12 miesięcy. Za miesięczny dostęp zapłacicie tylko 14,99 zł, a nie 24,99 zł. Możecie w każdej chwili anulować subskrypcję bez konieczności opłacania kolejnych miesięcy i dodatkowych opłat. Informacje o promocji znajdziecie na dedykowanej stronie w serwisie SkyShowtime. Z obniżki możecie skorzystać tylko do 30 września 2023 do godziny 23:59! Serwis umożliwia też oglądanie treści w ramach darmowego okresu próbnego wynoszącego 7 dni.

imgsst_affiliates_750x200_pl-1692702657328.jpg

Serial „Poker Face” trafił na platformę SkyShowtime

Serial „Poker Face” miał swoją premierę pod koniec maja na platformie Peacock. Produkcja szybko zyskała uznanie w oczach krytyków i widzów i została też oficjalnie przedłużona na drugi sezon! Polscy widzowie z ciekawością i zniecierpliwieniem wyczekiwali wiadomości o polskiej premierze „Poker Face” i dzisiaj mogą sięgnąć wreszcie po dwa pierwsze odcinki. Kolejne będą debiutowały z tygodniowym odstępem (po jednym). Na pierwszy sezon składa się 10 epizodów.

Główną gwiazdą serialu jest Natasha Lyonne, znana między innymi z seriali „Orange is the New Black” oraz „Russian Doll”. Aktorka wciela się w rolę Charlie Cale – kobiety obdarzonej niezwykłą zdolnością wykrywania kłamstw. Gdy Charlie rusza w drogę swoim autem Plymouth Barracuda, na każdym przystanku trafia na zbrodnie do rozgryzienia i grupę uwikłanych w nie osób. W pierwszym sezonie w gościnnych rolach pojawili się tacy aktorzy jak Adrien Brody, Benjamin Bratt, Chloë Sevigny, Nick Nolte czy Joseph Gordon-Levitt. Showrunnerkami i producentkami wykonawczymi są Nora i Lilla Zuckerman.

Koniecznie sprawdź też:

zdj. SkyShowtime