Powstanie serial o Paris Hilton! Studio A24 pokaże prawdziwą historię celebrytki

Studio A24 mające w dorobku klasyki grozy pokroju „Dziedzictwo. Hereditary” i „Midsommar” oraz dramaty „Priscilla” i „Lady Bird” zagłębi się w życiorys Paris Hilton. Nowa odcinkowa produkcja powstanie przy współpracy z samą celebrytką, na podstawie jej książkowej autobiografii.

Historia Paris Hilton na ekranie! A24 szykuje wyjątkowy serial

Za prawa do realizacji serii na podstawie debiutującej w tym roku publikacji „Paris. Autobiografia” amerykańskie studio miało zapłacić sześciocyfrową kwotę – donosi Entertainment Weekly. Książka Hilton opisuje jej doświadczenia w branży rozrywkowej od czasu osiągnięcia największej popularności na początku lat dwutysięcznych – w tym najmroczniejsze strony funkcjonowania jako osoba publiczna. 

Opowiedzenie tej historii było najbardziej terapeutycznym doświadczeniem mojego życia” – opowiadała o wydanej w marcu biografii sama Hilton. „Z tak wieloma emocjami, tak wieloma doświadczeniami musiałam sobie poradzić, a później o nich zapomnieć... opisanie ich i podzielenie się nimi sprawiło, że poczułam się niezwykle silna (...) Wcześniej, przez ponad dwie dekady, media kontrolowały moją historię. Nikt nie wiedział, co wydarzyło się naprawdę. Nadszedł czas, by pokazać, co jest prawdą, a co nie”.

Sprawdź też:

Hilton weźmie udział w realizacji serialu planowanego przez A24 – nie wiemy jednak, czy jej rola rozciągnie się na współtworzenie scenariusza, czy ograniczy wyłącznie do roli konsultantki przy projekcie. Dodajmy, że seria znajduje się na bardzo wczesnym etapie przygotowań – nie ujawniono zatem, kto zajmie się reżyserią, ani kto wcieli się w główną rolę. 

Źródło: ET Online / zdj. Tuukka Jantti / depositphotos