Tym filmem Marvel chce podbić kina jesienią. Brie Larson walczy z nową przeciwniczką!

Marvel już za chwilę wróci do kin z nowym komiksowym widowiskiem, a to oznacza, że w najbliższych tygodniach będziemy mogli oglądać masę nowych materiałów z  „The Marvels”. Ostatni etap kampanii rozpoczął się właśnie za sprawą publikacji nowej zapowiedzi, w której mamy okazję zobaczyć kilka niepublikowanych jeszcze fragmentów dających nam nowe spojrzenie na Kapitan Marvel oraz jej nową przeciwniczkę.

Kapitan Marvel i jej nowa drużyna będzie miała potężną przeciwniczkę

W nowym filmie Marvela siły połączą Carol Danvers/Kapitan Marvel (Alison Brie), Kamala Khan/Ms. Marvel (Iman Vellani) oraz Monica Rambeau (Teyonah Parris). Produkcja będzie związana bezpośrednio z wydarzeniami z serialu „Ms. Marvel, w którym to protagonistka serialu Disney+ zaczęła przypadkowo zamieniać się miejscami ze swoją idolką Carol Danvers. Bohaterki będą musiały połączyć siły, by dowiedzieć się, co powoduje podmiany. W wydarzenia te wplątany zostanie też Nick Fury grany ponownie przez Samuela L. Jacksona.

Dodatkowo na ich drodze stanie potężna przeciwniczka, Dar-Benn reprezentująca nową erę Imperium Kree. Okazuje się jednak, że antagonistka grana przez Zawe Ashton miała już do czynienia z Kapitan Marvel w przeszłości i będzie napędzana osobistą zemstą. Tym razem zamierza jednak na dobre rozprawić się ze swoją rywalką i przy okazji przywrócić chwałę swojej rasie.

The Marvels” wejdzie do kin na całym świecie 10 listopada. Film wyreżyserowała Nia DaCosta na podstawie scenariusza, który sporządziła wspólnie z Megan McDonnell, Elissą Karasik i Zebem Wellsem.

Konicznie przeczytaj też:

zdj. Marvel