Prime Video pokaże ultra-brutalny horror! Ludzie mdleli w kinach. Odważysz się obejrzeć?

Horrorowa jesień zaczyna rozkręcać się na dobre. W październiku do oferty platform streamingowych trafi mnóstwo produkcji grozy, a w serwisie Prime Video będzie można obejrzeć tytuł, który zyskał sobie miano najbardziej brutalnej premiery ostatnich lat.

Horror „Terrifier 2. Masakra w Święta” trafi na Prime Video. Premiera w październiku

Jeśli jesteście fanami horrorów, to zapewne słyszeliście o produkcji „Terrifier”, niskobudżetowym slasherze, który w 2016 roku przedstawił światu bohatera o pseudonimie Art the Clown, szalonego zabójcę w stroju klauna brutalnie torturującego i okaleczającego swoje ofiary za pomocą różnych broni i metod. Film, wyreżyserowany przez Damiena Leone'a, został okrzyknięty przez miłośników horrorów jedną z najbardziej brutalnych premier ostatnich lat. Fani mocnych wrażeń chwalili jego bestialską i bezkompromisową przemoc, czarny humor i hołd dla klasycznych slasherów z lat 80.

W zeszłym roku produkcja doczekała się kontynuacji pod tytułem „Terrifier 2. Masakra w Święta”, która jeszcze bardziej podniosła poziom makabrycznych i niepokojących poczynań strasznego klauna. Teraz horror zawita w końcu do streamingu i od 19 października będzie można oglądać go na platformie Prime Video. Film dostępny będzie w serwisie w ramach podstawowego abonamentu bez żadnych dodatkowych opłat. Pamiętajcie jednak, że nie jest to produkcja skierowana dla ludzi o słabych nerwach! Film otrzymał kategorię R za silną i krwawą przemoc przez niemal cały czas trwania filmu, wszechobecną brutalność, a także treści seksualne i nagość.

Maniakalny zabójca klaun Art (w tej roli David Howard Thornton) wrócił, by ponownie karmić się strachem swoich ofiar i budzić grozę. Jakiś czas temu reżyser wystosował specjalne oświadczenie do mediów. Z jednej strony, aby ostrzec widzów przed „Terrifier 2. Masakra w Święta”, a z drugiej – by przygotować ich na krwawą ucztę: ten film zawiera brutalne sceny przemocy. Widzowie o wrażliwych sercach i żołądkach powinni o tym pamiętać. Zostaliście ostrzeżeni.

Konicznie sprawdź też:

zdj. Prime Video