Rachel Zegler jednak nie zagra w filmie „Paddington 3”! Aktorka opuściła projekt

Trzecia część przygód misia Paddingtona straciła jedną ze swoich nowych gwiazd. Doniesienia zza kulis ujawniają, że w obsadzie doszło do istotnej zmiany i z projektem rozstała się Rachel Zegler. Dlaczego gwiazda nowej „Królewny śnieżki” opuściła produkcję?

Rachel Zegler zniknęła z trzeciej części „Paddingtona”. Jakie są powody jej odejścia?

Trzecia odsłona przygód uwielbianego przez widzów na całym świecie misia Paddingtona to jedna z najbardziej wyczekiwanych kontynuacji wśród widzów uwielbiających produkcje familijne. Najnowsze przecieki donoszą jednak, że doszło do sporej zmiany w obsadzie, która może zasmucić wielu widzów czekających na nową odsłonę serii. Okazuje się, że Rachel Zegler mająca wcielić się w jedną z głównych bohaterek produkcji rozstała się z projektem. Mówi się, że powodem tej decyzji był trwający cały czas strajk aktorów. Zdjęcia do filmu rozpoczęły się kilka miesięcy temu w Peru i Kolumbii. Jednak po rozpoczęciu strajku aktorów Zegler wrócił do Stanów Zjednoczonych, a zdjęcia były kontynuowane bez jej udziału. Teraz mówi się już wprost, że jej rola została przekazana innej aktorce.

Trzeci film ma być kontynuacją przygód Paddingtona, który tym razem wybiera się do Peru, aby odwiedzić swoją ukochaną ciotkę Lucy. Uroczy niedźwiadek wspólnie z bliskimi wyruszy na pełną niespodzianek podróż przez peruwiańskie lasy deszczowe i góry. Fani serii będą mogli zobaczyć w trzecim filmie wiele znanych twarzy takich jak: Hugh Bonneville, Julie Walters, Jim Broadbent, Madeleine Harris, Samuel Joslin, Ben Whishaw i Imelda Staunton. Dołączą do nich także nowe gwiazdy: Olivia Colman, Antonio Banderas i Emily Mortimer.

Koniecznie sprawdź też:

Na planie nie zameldowała się natomiast Sally Hawkins, jako Mary Brown. Rolę mamy Paddingtona przejęła od niej wspominana Emily Mortimer. Colman wcieliła się natomiast w grającą na gitarze, pogodną i beztroską zakonnicę, która prowadzi dom dla emerytowanych niedźwiadków. Banderas odegra postać Huntera Cabota, charyzmatycznego i uwodzicielskiego kapitana statku, wspierającego Brownów w ich podróży po Peru. Zegler miała wcielić się w córkę żeglarza, Ginę.  

Film reżyseruje Douglas Wilson, który zastąpił na stanowisku reżyserskim Paula Kinga, autora dwóch pierwszych odsłon kinowych przygód niedźwiadka, który zrezygnował z tej funkcji na rzecz pozycji producenta wykonawczego. Prace na planie potrwają jeszcze tylko 2 tygodnie.

źródło: RPK News / Daniel Richtman  zdj. Xavier Collin / Depositphotos