Robert Rodriguez zaprasza na armagedon. „Mali agenci” powracają nowej odsłonie – pełny zwiastun

Netflix pokazał na swoich kanałach pełny zwiastun „Spy Kids: Armaggeddon”, czyli nowego widowiska z cyklu popularnych familijnych przygodówek „Mali agenci”. Premiera filmu odbędzie się jeszcze w tym miesiącu. Kiedy dokładnie?

Przypomnijmy, że Robert Rodriguez, który wraz z nowym filmem po latach powrócił za kamerę cyklu o małych agentach, powołał serię do życia jeszcze w 2001 roku i czuwał nad nią przy kolejnych trzech odsłonach. Producentami wykonawczymi nowej części zostali Gary Barber i Peter Oillataguerre ze studia SpyglassW głównej obsadzie widowiska są Everly Carganilla („Dzień na tak”, „Pani dziekan”, „Afterparty”) i debiutujący na ekranie Connor Esterson. W roli rodziców głównych bohaterów pojawią się z kolei Gina Rodriguez („Gdy sen nie nadchodzi”, „Ktoś wyjątkowy”, „Anihilacja”) i Zachary Levi („Shazam!”, „American Underdog”, „Wspaniała pani Maisel”).

Sprawdź też: To będzie ostatni film mistrza! Hayao Miyazaki żegna się z widzami – zwiastun „Chłopca i czapli”

Pierwszy film serii opowiadał o Carmen i Juni Cortezach (Alexa PenaVega i Daryl Sabara), dwójce dzieciaków niezdających sobie sprawy, że ich rodzice (Antonio Banderas i Carla Gugino) superszpiegami. Z czasem dzieci Cortezów dołączyły do rodzinnego biznesu i stanęły do walki z groźnymi złoczyńcami. Nowa część będzie podążała ścieżką wyznaczoną przez oryginał i opowie o dzieciach najlepszych tajnych agentów, które nieświadomie pomagają potężnemu programiście uwolnić wirus komputerowy, który daje mu kontrolę nad całą technologią. To sprawia, że same muszą zostać szpiegami, aby uratować nie tylko swoich rodziców, ale także cały świat.

Netflix zaplanował premierę „Spy Kids: Armaggeddon” na 22 września.

Koniecznie sprawdź też:

zdj. Netflix