Nowy odcinek „Ahsoki” spełni marzenia fanów! Wrócimy do Wojen Klonów – to ona zagra młodą Ahsokę!

Wszystko wskazuje na to, że nie lada atrakcje czekają na fanów „Gwiezdnych wojen” w najbliższym odcinku „Ashoki”. O ile możemy zawierzyć serwisom publikującym przecieki z seriali Lucasfilmu, piąty rozdział przedstawi widzom  sceny bezpośrednio zainspirowane animacją „Wojny Klonów”. Uwaga, możliwe spoilery.

W piątym odcinku „Ashoki” zobaczymy retrospekcje. Cofniemy się do czasu Wojen Klonów

O zaplanowanym na najbliższą środę piątym odcinku „Ahsoki” zrobiło się głośniej nie tylko za sprawą wydłużonego o kilka minut metrażu, a również specjalnych pokazach tej odsłony serialu, które za oceanem odbędą się na szerokokątnych ekranach IMAX.

Szczególny sposób prezentacji zasugerował, że odcinek otwierający drugą połowę serialu będzie miał szczególną wagę w rozwijaniu solowej opowieści Ahsoki Tano i najnowsze wieści z serwisów leakerskich potwierdzają, że fani „Gwiezdnych wojen” rzeczywiście mają czego wypatrywać. Niezależne od siebie raporty zamieszczone na łamach Bespin Bulletin i Making Star Wars – dwóch serwisów mających w dorobku wiele sprawdzonych przecieków z Lusafilmu – odniosły się do tego, jak może wyglądać wyczekiwane przez fanów spotkanie Anakina Skywalkera z byłą padawanką.

Koniecznie sprawdź:

Ahsoka i Anakin w czasach „Wojen Klonów”? Na to wskazują przecieki 

ahsoka Ariana Greenblatt.jpg

Oba raporty wskazują, że przynajmniej w części dojdzie do niego w ramach retrospekcji (bądź wizji), w której zobaczymy sceny z udziałem młodszej wersji Ahsoki – będącej w wieku, w którym bohaterka znajdowała się na etapie „Wojen Klonów”. Źródła serwisów potwierdzają, że w postać młodej uczennicy Jedi wcieliła się Ariana Greenblatt, którą możecie kojarzyć z kreacji młodej Gamory w „Avengers: Koniec gry”. Niedawno szesnastoletnia aktorka pojawiła się też w hitowej komedii „Barbie”. Możemy zatem spodziewać się, że Dave Filoni, powracający przy okazji piątego odcinka na stanowisko reżysera, będzie chciał przedstawić na ekranie duet padawanki i jej mistrza w wersji, którą najbardziej cenią fani i który sam wprowadził na ekrany za sprawą słynnej animacji.

Premiery odcinka na Disney+ możecie spodziewać się już pojutrze, o godzinie 3:00 polskiego czasu. W tym miejscu znajdziecie harmonogram całego sezonu. 

Źródło: Bespin Bulletin / Making Star Wars / zdj. Disney / Xavier Collin / depositphotos