Tego bohatera w MCU nikt się nie spodziewał! To on zagra alternatywną wersję Deadpoola?!

Trzeci film o Deadpoolu będzie jednocześnie pierwszym widowiskiem, w którym tytułowy heros grany przez Ryana Reynoldsa pojawi się w filmowo-serialowym uniwersum Marvela. Produkcja zapowiada się niezwykle imponująco między innymi ze względu na sporo gościnnych występów. Lista postaci, które mają pojawić się na ekranie, właśnie zyskała kolejną pozycję. I akurat tego bohatera mało kto mógł się spodziewać!

Ryan Reynolds ujawnia kolejny gościnny występ w „Deadpoolu 3”!

Najnowsza produkcja o przygodach Deadpoola ma być brutalną i pełną charakterystycznego dla tego herosa humoru opowieścią, która tym razem zostanie jednak osadzona już w realiach Marvel Cinematic Universe. Obok powrotu postaci takich jak Wolverine, w którego ponownie wciela się Hugh Jackman oraz całej gamy postaci znanych z poprzednich filmów o X-Menach w produkcji ma pojawić się też kilka zupełnie nowych twarzy. Informacja o najnowszej z nich mogą wielu zaskoczyć.

Według Daniela Richtmana, internetowego scoopera znanego ze sprawdzonych informacji, w filmie  pojawi się Wade Wilson z Ziemi-10330, czyli Kidpool! W komiksach był on uczniem szkoły Profesora Xaviera, ale nie dogadywał się dobrze z innymi wychowankami przybytku i często popadał w kłopoty z kadrą nauczycieli. Ostatecznie młody Wade został zwerbowany do zespołu założonego przez Deadpoola z Ziemi-616, w którym znalazły się też inne alternatywne wersje postaci. W tym kontekście warto przypomnieć, że poprzednie plotki sugerowały już, że w filmie pojawią się także postacie takie jak Dogpool i Lady Deadpool, więc niewykluczone, że w filmie również zobaczymy, jak bohater Reynoldsa próbuje założyć drużynę złożoną z alternatywnych wersji Deadpoola.

Koniecznie sprawdź:

Kto zagra Kidpoola? Znacie go z filmu Netfliksa

kidpool.jpg

Wygląda na to, że sam Ryan Reynolds potwierdził już te doniesienia i możemy uznać, że Kidpool faktycznie zawita do MCU za sprawą trzeciego filmu. Wszystko za sprawą wpisu na portalu X, w którym jeden z użytkowników przypomniał nagranie z marca 2022 roku, w którym Ryan Reynolds i młody aktor Walker Scobell, recytują sceny z drugiego „Deadpoola”. W swoim poście Williams zastanawiał się, czy Reynolds werbował Walkera Scobella do roli Kidpoola w trzecim filmie, na co aktor odpowiedział polubieniem na tę wiadomość, co w obliczu ostatnich plotek o pojawieniu się tej postaci fani uznali za jej potwierdzenie i ujawnienie, że to właśnie Scobell wcieli się w Kidpoola.

Nagranie wideo pochodzi z planu filmu „Projekt Adama”, w którym Walker Scobell zagrał młodszą wersję bohatera portretowanego przez Reynoldsa. Nic więc dziwnego, że to właśnie jego wybrano do roli młodego Deadpoola, a dodajmy też, że reżyserem „Projektu Adama” był nie kto inny jak Shawn Levy, reżyser trzeciego filmu o Najemniku z nawijką.

Kinowa premiera filmu „Deadpool 3” została wyznaczona na 3 maja 2024 roku. W obsadzie oprócz Reynoldsa, Hugh Jackmana są także Morena Baccarin jako Vanessa, Emmy Corrin w roli przeciwniczki Deadpoola oraz Matthew McFadyena („Sukcesja”).

zdj. Marvel