Tego serialu na HBO Max już nie obejrzycie. Uwielbiany kryminał znika z oferty!

HBO Max pozbędzie się z oferty kolejnego cenionego serialu. Wraz z końcem miesiąca z platformy zniknie kryminalna produkcja „Blindspot: mapa zbrodni” z Jaimie Alexander w roli głównej.

Z HBO Max zniknie serial „Blindspot: mapa zbrodni

Po roku od pokazania widzom piątego, finałowego sezonu popularny serial kryminalny „Blindspot: mapa zbrodni” opuszcza platformę HBO Max. Decyzja o usunięciu serialu z oferty serwisu wpisuje się w zaplanowane na koniec miesiąca czystki katalogu, o których wspominaliśmy jakiś czas temu na Filmożercach.

Serial „Blindspot: mapa zbrodni” opowiada historię Jane Doe (granej przez Jaimie Alexander), tajemniczej kobiety, która zostaje znaleziona na Times Square, całkowicie pozbawiona pamięci i pokryta tajemniczymi tatuażami. Wraz z zespołem agentów FBI, Jane stara się odkryć swoją tożsamość i rozwiązać zagadkę związaną z jej przeszłością.

Koniecznie sprawdź:

Nie mamy na razie pewności co do tego, czym podyktowana jest decyzja o usunięciu serialu z oferty HBO Max, ale najprawdopodobniej chodzi o kwestie związane z wygaśnięciem licencji na pokazywanie produkcji. Niewykluczone, że „Blindspot: mapa zbrodni” pojawi się w kolejnych miesiącach w innej platformie streamingowej. Jeśli tylko pojawi się taka informacja, to na pewno damy Wam o tym znać. Nie możemy też wykluczyć, że po pewnym czasie HBO odnowi licencje na pokazywanie tego tytułu i serial ponownie zawita do oferty.

zdj. HBO Max