Serial  ze świata Johna Wicka na Prime Video! O której premiera? Co z kolejnymi odcinkami?

Filmowy świat Johna Wicka zostanie poszerzony o serialowy spin-off będący jednocześnie prequelem popularnej serii z Keanu Reevesem. O której godzinie pierwszy odcinek pojawi się na Prime Video i co z premierą następnych rozdziałów? Oto wszystko, co musicie wiedzieć na temat serialu i jego premiery.

O której godzinie premiera serialu The Continental”. Ile trwają odcinki?

Zacznijmy od tego, że The Continental: Ze świata Johna Wicka trudno tak naprawdę nazwać serialem. Jest to zbiór trzech (prawie)pełnometrażowych filmów, które w Polsce pojawią się na platformie Prime Video. Pierwszy z nich zadebiutuje już 22 września o godzinie 14:00. Kolejne dwa będą debiutowały z tygodniowymi przerwami, czyli 29 września i 6 października. Pozycja ta dostępna jest w ramach podstawowego abonamentu serwisu Prime Video i jej oglądanie nie wiąże się z dodatkowymi opłatami.

Uwaga! Pamiętajcie, że jeśli jeszcze nie korzystaliście z serwisu Prime Video, to otrzymacie 30 dni darmowego okresu próbnego. Po jego zakończeniu możecie skorzystać z rocznej subskrypcji, która wynosi tylko 49 zł.

Pierwszy odcinek serialu liczy sobie 86 minut, drugi będący jednocześnie najkrótszym rozdziałem serii potrwa 79 minut, a trzeci, który zakończy historię młodego Winstona, trwa aż 96 minut.

Koniecznie przeczytaj: 

O czym opowiada serial The Continental: Ze świata Johna Wicka?

Serial odkrywa początki kultowego hotelu dla zabójców z uniwersum Johna Wicka oczami młodego Winstona Scotta, który zostaje wciągnięty w półświatek Nowego Jorku z lat 70., aby stawić czoła przeszłości, którą myślał, że pozostawił za sobą. Winston przeżywa śmiertelnie niebezpieczną podróż przez tajemniczy podziemny hotelowy świat, podejmując wstrząsającą próbę przejęcia hotelu, w którym ostatecznie obejmie tron.

Obok Woodella obsadę serialu „The Continental” uzupełniają: Ayomide Adeguna jako Charon, Mel Gibson jako Cormac, Mishel Prada jako KD, Jeremy Bobb jako Mayher oraz Ben Robson jako Frankie. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o bohaterach produkcji, musicie zapoznać się z tym artykułem. Debiut odcinkowego prequela „Johna Wicka” odbędzie się 22 września na Prime Video, czyli równolegle z premierą w USA. Poniżej przedstawiamy nowy zwiastun w oryginalnej oraz polskiej wersji językowej.

zdj. PAVEL MURAVEV / Depositphotos