Będzie jeszcze więcej „Zbrodni po sąsiedzku”! Serial z Seleną Gomez dostanie czwarty sezon

Przynosimy dobre wieści dla wszystkich fanów „Zbrodni po sąsiedzku”. Platforma Hulu odpowiadająca za produkowanie popularnej produkcji z Seleną Gomez ogłosiła oficjalnie przedłużenie serialu na czwarty sezon. Informację podano do publicznej wiadomości w dniu premiery finałowego odcinka trzeciego sezonu, aby od razu zapewnić wszystkich widzów, że to wcale nie koniec przygód trójki amatorskich detektywów.

Serial„Zbrodnie po sąsiedzku” wróci z czwartym sezonem

Serial opowiada historię trzech nieznajomych z obsesją na punkcie zbrodni, którzy zostają wplątani w tajemnicze morderstwo sąsiada z ich nowojorskiego apartamentowca. W trzej serii detektywistyczny tercet mierzył się z zagadką śmierci Bena Glenroya (Paul Rudd). Glenroy zginął na scenie, występując w sztuce na Broadwayu, w której zagrał Charles, a jej reżyserem był Oliver. W trzeciej serii do obsady dołączyła Meryl Streep.

Steve Martin oraz John Hoffman są współtwórcami serialu i pełnią funkcję producentów wykonawczych, razem z Martinem Shortem, Seleną Gomez, Danem Fogelmanem i Jessem Rosenthalem. „Zbrodnie po sąsiedzku” są najpopularniejszym komediowym serialem oryginalnym produkowanym dla platformy Hulu, a trzeci sezon mógł pochwalić się największą oglądalnością w premierowy dzień spośród wszystkich tegorocznych seriali tej platformy.

Kiedy możemy spodziewać się premiery czwartego sezonu serialu „Zbrodnie po sąsiedzku”? Jeśli produkcja utrzyma dotychczasowy schemat, to wszystko wskazuje na to, że Selena Gomez, Steve Martin i Martin Short wrócą na platformę Disney+ latem przyszłego roku. Do tej pory każdy sezon zachowywał bowiem około roczną przerwę pomiędzy premierami.

Koniecznie sprawdź też:

zdj. Disney