Będzie krwawo i brutalnie! Peter Dinklage debiutuje jako Toksyczny mściciel!

Mamy w końcu pierwszą zapowiedź nowej wersji „Toksycznego mściciela”. Film będący nową wersją kultowego klasyka wyprodukowanego w 1984 roku przez studio Troma doczekał się debiutanckiego zwiastuna zapowiadającego krwawe i brutalne widowisko. W roli głównej wystąpi Peter Dinklage znany doskonale fanom „Gry o Tron”.

Krwawa i brutalna zapowiedź nowego „Toksycznego mściciela”!

Głównym bohaterem „Toksycznego mściciela” jest Winston, sprzątacz na siłowni i zarazem typowy bohater drugiego planu. Któregoś dnia uciekając przed miejscowymi oprychami, Winston wpada do beczki z toksycznymi chemikaliami i przechodzi mutację, która przekształca go w stworzenie z nowymi umiejętnościami.  Jako tytułowy mściciel Winston stawia czoła tym, którzy reprezentują w jego mieście chciwość i korupcję, aby ocalić swojego syna, przyjaciół i miejscową społeczność. Mimo że nowa historia ma stać na własnych nogach, to klimat oryginału pozostanie zachowany, a fani pierwszej produkcji będą zadowoleni, mając świadomość, że film otrzymał kategorię wiekową R.

Wyreżyserowaniem „Toksycznego mściciela” zajął się Macon Blair będący również autorem scenariusza. W gwiazdorskiej obsadzie filmu są też między innymi Elijah Wood („Władca Pierścieni”), Julia Davis („Skandal w brytyjskim stylu”), Kevin Bacon („Miasto na wzgórzu”), Jacob Tremblay („Predator”) i Taylour Paige („Ma Rainey: Matka bluesa”). 

Koniecznie sprawdź też:

zdj. Legendary / Troma