„Blue Beetle” ze scenami po napisach. Czy warto zostać w kinie do samego końca?

W kinach możemy oglądać już najnowsze superbohaterskie widowisko DC Comics. Czy w filmie „Blue Beetle” znalazły się sceny po napisach i czy warto zostać na sali do końca? Odpowiedzi znajdziecie poniżej.

Czy w filmie „Blue Beetle” jest scena po napisach? 

W najnowszej produkcji DC Comics, którą od piątku możecie oglądać w kinach, znajdziemy dwie sceny po napisachPierwsza z nich zostanie wyświetlona po pierwszej części napisów końcowych i to ona jest przede wszystkim tą sceną, dla której warto zostać w kinie nieco dłużej. Na drugą scenę po napisach będziecie musieli poczekać aż do samego końca napisów, czyli do momentu, aż ekran zdąży przedstawić Wam każde z nazwisk pracujących przy projekcie. Jeśli jednak nie należycie do perfekcjonistów, którzy muszą obejrzeć w kinie każdą scenę po napisach, to drugą z nich możecie sobie w przypadku „Blue Beetle” z czystym sumieniem odpuścić. Ostatnia scena jest zabawną, animowaną wstawką skierowaną głównie do latynoskiej części widowni – stanowi swoisty hołd dla bohatera z meksykańskiej produkcji z lat 70. ubiegłego wieku.

Nieco bardziej przyjazna dla widza jest z kolei pierwsza ze scen, ale i w tym wypadku do jej zrozumienia przydałaby się wiedza z komiksowego zakątka DC. Nie wdając się w SPOILERY, możemy jedynie powiedzieć, że scena ma za zadanie zapowiadać kontynuację Blue Beetle i pojawienie się innej wersji tytułowego herosa. Wydaje się jednak bardzo małoprawdopodobne, aby studio Warner Bros. zdecydowało się na stworzenie drugiej części swojego nowego filmu. Więcej o powodach możecie przeczytać w tym artykule na Filmożercach.

Koniecznie sprawdź też:

zdj. Warner Bros.