James Gunn przenosi kolejnego aktora ze starego DC do nowych filmów i seriali!

W nowym filmowo-serialowym uniwersum DC Comics zaroi się od znajomych twarzy. James Gunn odpowiadający za kształtowanie nowego świata Batmana i Supermana potwierdził właśnie, że kolejny aktor znany z poprzednich produkcji DC pojawi się w nadciągających filmach i serialach. O kogo tym razem chodzi? Przekonajcie się.

W nowym DC pojawi się wiele bohaterów z „Peacemakera

Po krótkiej przerwie od mediów społecznościowych James Gunn stojący na czele nowego DC Studios wrócił do odpowiadania na pytania fanów i ogłosił, że John Cena jako Peacemaker, Viola Davis jako Amanda Waller oraz Xolo Maridueña jako Jaime Reyes wrócą do swoich ról w nowych filmach i serialach mających składać się na nowy świat określany mianem DCU. Decyzja dotycząca przeniesienia kilku aktorów znanych z poprzednich filmów i seriali do nowego uniwersum wzbudza od pewnego czasu wiele emocji wśród fanów zastanawiających się, dlaczego to właśnie ci aktorzy otrzymują szansę na ponowne zagranie swoich ról, podczas gdy Henry Cavill i Ben Affleck zostali pozbawieni takiej okazji. Gunn postanowił właśnie dorzucić kolejne nazwisko do wspomnianej puli i wygląda na to, że powoli klucz doboru aktorów staje się jasny: chodzi przede wszystkim o postacie znane z projektów, które stworzył sam Gunn. Odpowiadając na pytania fanów na portalu Threads, szef DC Studios potwierdził bowiem, że Freddie Stroma, gwiazdor serialu „Peacemaker” powróci jako Vigilante.

Freddie Stroma peacemaker.jpg

Kilka miesięcy temu reżyser sugerował już, że ten bohater powróci w nowych projektach DC, a teraz stało się to już oficjalne. Najprawdopodobniej zobaczymy go w serialu „Waller”, który ma być wprowadzeniem do drugiego sezonu „Peacemakera”. Co ciekawe, początkowo w serialu jako Vigilante miał pojawić się Chris Conrad, ale aktor opuścił  projekt po nakręceniu kilku odcinków. Mówiło się wówczas, że powodem tego rozstania były kreatywne różnice pomiędzy aktorem i Gunnem, który napisał scenariusze wszystkich ośmiu odcinków serialu i wyreżyserował pięć z nich. W obsadzie znaleźli się także: Danielle Brooks, Jennifer Holland, Chukwudi Iwuji, Steve Agee oraz Robert Patrick.

Koniecznie sprawdź też:

zdj. Warner Bros.