Nowy serial Marvela będzie krótszy! Najpierw fatalne reakcje, a teraz problemy z tempem

Jeden z najbliższych seriali Marvela ponownie stał się przedmiotem problemów w studiu. Kilka miesięcy temu donoszono, że „Echo” został fatalnie oceniony przez testową widownię, a teraz Disney miał zdecydować o skróceniu serialu o jeden odcinek. Powodem takiej decyzji są problemy z tempem historii.

Marvel skróci serial „Echo” do pięciu odcinków!

W czerwcu donoszono, że odbyły się pierwsze testowe pokazy serialu i widzowie fatalnie reagowali na nową produkcję MCU. W swoich wrażeniach testowa widownia porównywała „Echo” do kiepsko przyjętej produkcji „She-Hulk” i zgodnie twierdziła, że jest to jedna z najgorszych serialowych produkcji Marvela na Disney+ w ogóle. Wygląda na to, że studio wyciągnęło wnioski z tych reakcji i postanowiło działać. Najnowsze doniesienia z obozu Disneya zapowiadają bowiem, że serial „Echo” będzie krótszy. Pierwotnie planowano, że produkcja złoży się z sześciu odcinków, ale ostatecznie ma liczyć tylko pięć epizodów. Włodarze Marvela pozbywając się jednego odcinka, zamierzają poprawić tempo opowiadanej historii.

Co jednak ciekawe, odcinki mają trwać około godziny, co może oznaczać, że serial będzie pod tym względem wyróżniał się na tle większości seriali Marvela, których odcinki zamykają się w czasie zbliżonym do 45 minut. Wcześniej poinformowano już, że „Echo” będzie pierwszą produkcją MCU, która zostanie udostępniona widzom w całości jednego dnia. Do tej pory odcinki seriali udostępniane były widzom w tygodniowych odstępach.

Te wiadomości Cię zainteresują:

O czym opowie serial „Echo”? Kiedy premiera na Disney+?

Akcja serialu będzie osadzona po wydarzeniach, które widzieliśmy w „Hawkeye'u” i pokaże, jak Maya Lopez próbuje odnaleźć swoją własną drogę w walce z przestępczością, aby na dobre przeistoczyć się w superbohaterkę znaną jako Echo. Bohaterka będzie musiała zmierzyć się ze swoją przeszłością i ponownie połączyć z indiańskim dziedzictwem, aby móc ruszyć naprzód.

W obsadzie „Echo”, poza Cox, znajdują się także Graham Greene znany między innymi z roli w filmie „Tańczący z wilkami” oraz Chaske Spencer, Tantoo Cardinal, Devery Jacobs, Cody Lightning oraz Zahn McClarnonPotwierdzono też, że w produkcji powróci zarówno Vincent D'Onofrio, jak i Charlie Cox wcielający się w kultową interpretację DaredevilaScenariusz do serialu napisała Marion Dayre pracująca między innymi przy serialu „Zadzwoń do Saula”. Echomiał pojawić się na Disney+ już 29 listopada, ale został przesunięty na styczeń 2024 roku.

Koniecznie sprawdź też:

źródło: CanWeGetSomeToast / zdj. Miguel Lagôa / Depositphotos.com