Prime Video pokaże NAJGORSZY horror 2023 roku. Ten film zniszczy Wasze dzieciństwo

Październikowa oferta platform streamingowych pęka w szwach od horrorowych produkcji. Wśród debiutujących w tym miesiącu pozycji znajdziemy zarówno uznane klasyki, dobrze przejęte nowości, jak i tegoroczne premiery, które zostały zmasakrowane przez widzów – do tej ostatniej grupy należy propozycja szykowana przez Prime Video.

Horror o Kubusiu Puchatku trafi na Prime Video

Od 23 października na platformie Prime Video w ramach jej podstawowej oferty (bez konieczności dodatkowej opłaty) będzie można obejrzeć film „Kubuś Puchatek: Krew i Miód”, slasherową wariację na temat ulubionego mieszkańca Stumilowego Lasu. Tym razem wizyta popularnego bohatera disneyowskich bajek będzie wyglądała jednak nieco inaczej, więc na seans nie zasiadajcie lepiej z młodymi widzami. Film oprócz rujnowania dzieciństwa nie oferuje jednak zbyt dobrych wrażeń. Produkcja została fatalnie przyjęta przez krytyków i pozytywnie ocenia go zaledwie 3% recenzentów przy średniej nocie 2,20 w dziesięciostopniowej skali. Wśród widzów zadowolonych z seansów było natomiast 50% głosujących w serwisie Rotten Tomatoes. Mimo tego, że „Kubuś Puchatek: Krew i Miód” okazał się najgorszą tegoroczną premierą z gatunku horroru, twórcy się nie zniechęcili i pracują już nad kontynuacją.

Piękne czasy przyjaźni i przygód to już przeszłość. Krzyś dorósł i opuścił Stumilowy Las oraz swoich wiernych kompanów Kubusia i Prosiaczka, by rozpocząć dorosłe życie. Samotni i zgorzkniali Kubuś i Prosiaczek pogrążają się w smutku i pielęgnują w sobie gniew, który zmienia ich w dzikie bestie. Ich przysmakiem już nie jest miód, ale ludzka krew. A po nocach śnią o okrutnej zemście na dawnym przyjacielu. Tymczasem niczego niepodejrzewający Krzyś powraca, by przedstawić im swoją ukochaną. Nie wie, że nie wchodzi się dwa razy do tego samego lasu.

Konicznie sprawdź też:

zdj. Theocharis Charitonidis / depositphotos