Serial „Virgin River” wrócił na Netflix! Ale co dalej – czy będzie szósty sezon?

Na platformie Netflix możecie oglądać już piąty sezon popularnego serialu „Virgin River”. Jak wygląda przyszłość serialowej adaptacji bestsellerowej serii książek autorstwa Robyn Carr, w której w rolach głównych występują Alexandra Breckenridge Martin Henderson? Czy „Virgin River” doczeka się kolejnego sezonu? Jak długo trzeba będzie czekać na nowe odcinki?

Piąty sezon „Virgin River” trafił na Netflix. Będą też świąteczne odcinki!

Piąty sezon serialu „Virgin River” obfitujący w zaskakujące zwroty akcji właśnie trafił na platformę Netflix. Do widzów trafiło 10 odcinków, ale to nie wszystkie epizody składające się na najnowszą serię. W listopadzie do serwisu trafią bowiem dwa świąteczne epizody. Ich premiera została ustalona przez Netfliksa na 30 listopada. W piątym sezonie zobaczyliście — albo dopiero zobaczycie — szokujące rozstanie, trudny proces sądowy, bolesne pożegnanie oraz pożar lasu, który zbliża do siebie niektórych mieszkańców Virgin River. Problemy macierzyństwa skłaniają Mel do podjęcia ważnej decyzji dotyczącej jej przyszłości w klinice, gdy z powodu ciąży nieoczekiwanie budzą się w niej dawne emocje. Pragnąc udowodnić Mel swoją wartość, Jack zmierza się ze swoimi demonami z przeszłości — oraz oczywiście z Charmaine. Gdy z powodu niepełnosprawności Doc i Hope zaczynają tracić poczucie własnej tożsamości, szukają pocieszenia w społeczności, swojej nowej rodzinie oraz w sobie nawzajem.

Koniecznie sprawdź:

Czy będzie szósty sezon „Virgin River”? Kiedy premiera?

virgin river.jpg

Możemy też uspokoić wszystkich wiernych widzów „Virgin River” jeśli martwiliście się o przyszłość serialu. Netflix nie zamierza rezygnować z adaptacji bestsellerowej serii książek i przedłużył ją na szósty sezon jeszcze w maju tego roku na cztery miesiące przed premierą piątej serii. Jak na razie jest to jednak jedna dobra wiadomość, jaką możemy Wam przekazać w kontekście przyszłości serialu po zakończeniu piątego sezonu.

Podobnie, jak w przypadku innych produkcji prace nad nowymi odcinkami „Virgin River” stanęły ostatnio w miejscu ze względu na obecny klimat w Hollywood spowodowany przez trwające strajki scenarzystów i aktorów. Prace nad sezonem szóstym sezonem  „Virgin River” zostały tymczasowo wstrzymane i nie mamy pewności, kiedy zostaną wznowione. Wiele seriali boryka się z opóźnieniami, a niektóre zostały nawet odwołane i to pomimo wcześniejszego zamówienia kolejnych sezonów.

Najnowszą aktualizacją na temat szóstego sezonu podzieliła się z widzami gwiazda „Virgin River”, Alexandria Breckenridge (Mel). Aktorka przekazała informację na Instagramie, odpowiadając na pytania fanów dotyczące kolejnej serii popularnej produkcji i tego kiedy moglibyśmy doczekać się jej premiery. Breckenridge nie może aktywnie promować serialu podczas strajku, ale potwierdziła w mediach społecznościowych, że protesty przyczynią się do opóźnienia premiery nowego sezonu. Jeśli chodzi o, to kiedy najwcześniej moglibyśmy oczekiwać powrotu „Virgin River”, to w ramach czystych spekulacji bezpiecznie będzie założyć, że najwcześniej produkcja zawita na platformę Netflix z szóstym sezonem dopiero pod koniec przyszłego roku — jest to jednak bardzo optymistyczny scenariusz zakładający, że strajk zostanie szybko zakończony i prace zostaną błyskawicznie wznowione. W innym wypadku czeka nas oczekiwanie aż do 2025 roku!

Zainteresuje Cię także:

zdj. Netflix