Wszystkie wpisy
Filmy

Del Toro mógł nakręcić drugą część „Muchy”

 • Jacek Werner
 • 0

Wczoraj informowaliśmy Was, że Guillermo del Toro wciąż liczy na możliwość zrealizowania swojej wersji „W górach szaleństwa” Lovecrafta. Dziś dowiedzieliśmy się jaki projekt słynny reżyser mógł zrealizować, ale odmówił. W nowym wywiadzie artysta wspomina, że najgorsze spotkanie z producentami w całej jego karierze miało miejsce początkiem lat dziewięćdziesiątych i dotyczyło realizacji sequela „Muchy”.

Czytaj więcej
Filmy

Imperium kontratakuje... w niższej rozdzielczości. „Gwiezdne wojny” nie trafią do kin w 4K

 • Jacek Werner
 • 0

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że podobnie jak Brytyjczycy, będziemy mieli okazję zobaczyć „Imperium kontratakuje” na wielkim ekranie. Od tego czasu, do sieci trafiła informacja, że Multikino zajmujące się organizacją specjalnych pokazów odwołało otwarcie swoich kin i  epizod V – przynajmniej w najbliższym czasie – będą mogli zobaczyć wyłącznie fani z Warszawy i Poznania. Tamtejsze kina zostały bowiem otwarte już końcem ubiegłego miesiąca. Na domiar złego, Disney ogłosił, że „Imperium kontratakuje”, które trafi na wielki ekran, nie będzie zapowiedzianą wcześniej odrestaurowaną wersją 4K.

Czytaj więcej

Thomas Wheeler „Przeklęta” – recenzja książki

 • Jacek Werner
 • 0

Twarda oprawa – jest. Atrakcyjna okładka – jest. Ilustracje od topowego rysownika przemysłu komiksowego – . Ekranizacja na Netfliksie – czeka za rogiem. Nowa powieść Thomasa Wheelera z wizualnym wykończeniem Franka Millera to z pewnością masywna forma i głośne wydarzenie. Ale co z samą treścią? Niestety, atrakcyjność „Przeklętej” kończy się na widowisku, a gdy przychodzi co do czego, to... Cóż, zapraszamy do lektury naszej recenzji.

Czytaj więcej
Komiksy

Okładka i plansze z komiksu „DCeased: Dead Planet” inspirowanego „Łowcą androidów”

 • Jacek Werner
 • 0

DC zaprezentowało dziś pierwszy wgląd w nową miniserię Toma Taylora. „DCeased: Dead Planet” kontynuuje historię wprowadzoną podczas ubiegłorocznego eventu. Choć z zakończenia wynikało, że Cyborg, który odegrał kluczową rolę przy powstaniu techno-organicznej wersji Anti-Life Equation, zginął z ręki Wonder Woman, teraz wygląda na to, że bohaterowi udało się w niewiadomych okolicznościach przeżyć konfrontację.

Czytaj więcej
Seriale

„The Kominsky Method” z trzecim i ostatnim sezonem

 • Jacek Werner
 • 0

Serial „The Kominsky Method”, który zadebiutował na platformie Netflix w listopadzie 2018 roku i od tego czasu stał się jednym z najlepiej ocenianych seriali komediowych platformy, zjednując sobie przychylność zarówno widowni, jak i krytyków, doczekał się ostatniego przedłużenia. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że Netflix zamówił trzeci, a zarazem finałowy sezon produkcji.

Czytaj więcej
Seriale

Reżyser finału „Sukcesji” interpretuje ostatnią scenę 2. sezonu

 • Jacek Werner
 • 0

Mark Mylod, reżyser finałowego odcinka drugiego sezonu „Sukcesji”, uchylił rąbka tajemnicy co do interpretacji ostatniej, na ten moment, sceny popularnego serialu HBO. Twórca podkreślił, że choć posiada dość jasne rozumienie owego enigmatycznego uśmiechu, którym Logan (Brian Cox) obdarzył widownię, nim na ekranie pojawiły się napisy końcowe, dwuznaczność była jak najbardziej celowa. Co ciekawe, Mylod nie zdementował popularnej teorii krążącej wśród fanów. 

Czytaj więcej

„Death Stranding” z nowym zwiastunem na PC. Będzie drobny crossover z „Half-Life”

 • Jacek Werner
 • 0

Pecetowcy zagrają w „Death Stranding” już od 14 lipca. Z tej okazji w sieci zadebiutował nowy zwiastun tej wersji produkcji. Jednocześnie, nową grafiką związaną z przedsprzedażą gry na PC podzielił się jej twórca, Hideo Kojima. Jak się okazuje, w debiutującym buildzie gry znajdą się odwołania do cyklu „Half-Life” – najpewniej jednak ograniczone wyłącznie do zróżnicowanych dodatków kosmetycznych dostępnych dla protagonisty.

Czytaj więcej
Filmy

Pierwszy zwiastun netfliksowej wersji „Fatalnego zauroczenia”

 • Jacek Werner
 • 0

Netflix udostępnił pierwszy zwiastun swojej nowej, pełnometrażowej produkcji. Thriller „Fatalny romans” opowie o małżeństwie zmagającym się z wyniszczającą rutyną... i psychopatą. Nia Long wciela się w małżonkę, która powstrzymuje się od zdrady męża, a Omar Epps („Dr House”) odegrał rolę obsesyjnego singla à la Glenn Close, który nie zamierza pogodzić się z odrzuceniem. Rzućcie okiem na zajawkę (o ile nie macie nic przeciwko temu, że poznacie tym samym przynajmniej trzy czwarte fabuły filmu).

Czytaj więcej