Wszystkie wpisy
Seriale

W serialu „The Last of Us” pojawią się oryginalni odtwórcy Ellie i Joela. Remaster pierwszej gry zapowiedziany

  • Jacek Werner
  • 0

To dobry dzień dla fanów „The Last of Us”. Obok pokazanego wcześniej, nowego zdjęcia z nadchodzącego serialu, potwierdzono, że w obsadzie adaptacji HBO pojawią się gwiazdy oryginalnej gry, Troy Baker i Ashley Johnson, którzy udzielali swoich głosów Joelowi i Ellie. Po wielu miesiącach spekulacji otrzymaliśmy też nowy zwiastun remastera pierwszej gry, szykowanego na PlayStation 5 i PC.

Czytaj więcej